05. aприл 2018.
Вредна донација пријатеља

Наша болница данас је добила вредну донацију – дар Српске Православне општине из аустријског града Линц. Реч је о савременим креветима, намењеним службама које у свом саставу имају јединеице полуинтезивне и интезивне неге.

Захваљујући ангажовању и посредовању протојереја ставрофора Драгана Мићић и другх племенитих људи из црквене општине и Болнице Милосрдних сестара у Линцу, прикупљено је укупно 40 савремених болничких кревета и исто толико креветских ормарића.

Реализацију донације максимално је помогла фондација „Хумано срце Шапца“, а да би опрема стигла на одредиште, несебично су потрудили својим средствима из логистике и шпедиције шабачке компаније Еликсир груп.

Овом приликом, менаџмент Опште болнице Шабац изражава најискренију захвалност донаторима и људима добре воље, што су поново на такав начин доказали своју спремност на сарадњу.