09. мај 2018.
Најбоља бабица Мачванског округа

У организацији Уружења медицинских сестара, техничара и бабица Републике Србије,  овогодишње централно обележавање 5. маја - Међународног дана бабица одржано је у Крушевцу. Петочлану делегацију сестара Опште болнице Шабац предводила је главна сестра установе Данијела Ђурашковић.

На Свечаној академији уприличеној у Општој болници Крушевац,  наша колегиница - акушерска сестра Наталија Мићић изабрана је за најбољу бабицу свог региона за 2018 годину. Номинацију за ово престижно признање, Наталија је заслужила својом преданошћу послу и  професионалним односом. Љубав према струци води је током каријере коју је успешно започела, још давне 1983 године и која још траје. Све то време Наталија је несебично помагала генерацијама породиља, да узвишени чин рађања остане у њиховом сећању као најрадоснији догађај. Због свега тога, наша Наталија је нај бабица.