Интензивна едукација гинеколога шабачке Опште болнице

Доктор Ненад Кокошар, специјалиста гинекологије и акушерства из ГАК „Народни фронт“ у Београду посетио је шабачку Општу болницу „Др Лаза К. Лазаревић“ где је са менаџментом установе договорио сарадњу. У наредном периоду др Ненад Кокошар помагаће гинеколозима у нашој установи да усаврше гинеколошку хирургију.

Након састанка са др Слободаном Поповићем, директором шабачке болнице, др Ненад Кокошар прегледао је пацијенткиње са гинеколошком патологијом и дао мишљење да ли је проблем за оперативно лечење, као и које стање захтева операцију у нашој установи, а које у ГАК „Народни фронт“.

Др Ненад Кокошар, др Слободан Поповић и др Владан Вуковић

– Едукација од стране консултаната са наших најбољих клиника један је од приоритета. Са новим едукатором шабачка болница добија много. Правимо озбиљан корак напред у едукацији наших младих лекара, а у исто време отварамо врата и продубљујемо сарадњу са клиникама на које се ослањамо – рекао је директор др Слободан Поповић и најавио да су прве операције са новим консултантом у шабачкој болници планиране за 26. октобар.

Један од гинеколога из наше установе који ће похађати додатну едукацију је и др Владан Вуковић. Он се у ГАК „Народни фронт“ већ увелико усавршава из оперативних техника потребних за гинеколошке процедуре. Добро едукован кадар који прати светске трендове у медицини гаранција је добре здравствене услуге за наше суграђане.

Др Владан Вуковић испред ГАК „Народни фронт“ у Београду