На Божић рођено пет беба

У породилишту Опште болнице „Др Лаза К. Лазаревић“ у Шапцу, на Божић је рођено пет беба, а међу њима су и близнакиње! Радост свих запослених у нашој установи утолико је већа, будући да прошле године на овај дан није било порођаја.

Прва беба рођена на Божић у шабачком породилишту је дечак Јаков, који је на свет дошао петнаест минута након поноћи.

Од почетка године у Шапцу је рођено 19 беба.

Током 2022. године у шабачком породилишту рођено је 1.145 беба и то 615 дечака и 530 девојчица. Годину дана раније, рођено је 1.134 беба од којих је 587 дечака и 547 девојчица.

А како је било најрадоснијег дана на најрадоснијем одељењу у шабачкој болници, погледајте у галерији. На фотографијама је део запослених Службе за гинекологију и акушерство који су Божић провели радно.