Захвалност белим мантилима -донација Млекаре Шабац и за запослене Опште болнице

Млекара Шабац која послује више од 50 година, сада у оквиру Медиоланум Инвест Групе, у потпуности домаћа и једна од водећих компанија млечне индустрије, испоручила је прву количину својих производа намењених свим запосленим наше установе. Сваки поклон пакет је крцат познатим и омиљеним млекариним брендовима и њихова подела биће усклађена са динамиком испоруке.

У новонасталим околностима, ова душтвено одговорна компанија своју солидарност са институцијама које су биле у првим редовима борбе против епидемије Ковид-19 изражава кроз поклањање својих пакета производа. Запослени млекаре решили си да средства намењена за промоцију нових производа преусмере кроз донирање, као вид подршке становништву и институцијама.

На том гесту добре воље, менаџмент Опште болнице, у име свих запослених захваљује колективу наше Млекаре Шабац и жели јој још више пословних успеха и константан развој у деценијама које долазе.