„Хумано срце Шапца“ обрадовало малишане на дечијем одељењу

Фондација „Хумано срце Шапца“ и ове године традиционално је даривала новогодишњим пакетићима малишане који се налазе на болничком лечењу у Служби педијатрије Опште болнице „Др Лаза К. Лазаревић“ Шабац.

Ружица Поповић, председница Управног одбора Фондације “Хумано срце Шапца” уочи новогодишњих празника потрудила се да малишанима бар мало олакша боравак у болници тако што ће им донети део празничне атмосфере.

Посети представника Фондације и даривању новогодишњих пакетића присуствовали су др Слободан Поповић, директор Опште болнице “Др Лаза К. Лазаревић” Шабац, вмс Данијела Ђурашковић, главна сестра установе, као и Владан Богићевић, координатор за физиотерапеуте у шабачкој болници.

Иначе, Ружица Поповић, позната широм Србије по свом хуманитарном раду, провела је радни век у шабачком Здравственом центру у Служби за здравствену заштиту деце и омладине.