Ортопеде едуковао др Бранислав Кривокапић

У наставку едукације лекара Опште болнице „Др Лаза К. Лазаревић“ Шабац из минимално инвазивне хирургије, данас је нашу установу посетио асистент др Бранислав Кривокапић, специјалиста ортопедије са трауматологијом Института за ортопедију „Бањица“ у Београду.

Под надзором овог еминентног стручњака, ортопеди шабачке болнице код три пацијента извели су артроскопске операције. С обзиром на то да је реч о минимално инвазивној интервенцији која се изводи због лечења бројних повреда и обољења у зглобовима, предности артроскопије огледају се у бржем опоравку пацијената и њиховом враћању редовним активностима.

Општа болница „Др Лаза К. Лазаревић“ Шабац захваљује асистенту др Браниславу Кривокапићу што је поново дошао у нашу установу да едукује шабачке ортопеде.

И у наредном периоду шабачка болница наставља са едукацијама лекара, чиме ће здравствена услуга за наше пацијенте бити подигнута на значајно виши ниво.