Завршени радови на уређењу паркинга

Радови на побољшању постојећег паркинг простора у кругу Опште болнице Шабац завршени су током викенда. Површина паркинга од око 2000м2  који се налази иза зграде Хируршког блока, најпре је припремљена и изравната туцаником, а потом  прекривена гребаним асфалтом. Ове радове, кроз донацију је извела компанија “Савремена градња” г. Рада Николића, уз помоћ државе и града.

Уређење паркинг простора који је превасходно намењен за запослене, долази као награда и захвалност за сав труд, жртву и напор који су уложили и улажу месецима од почетка епидемије.  „Мали“ знак пажње и сигнал да се јако цени њихов рад.

Колектив наше установе изражава захвалност привредницима града Шапца и околине, који су много помогли установи у претходном периоду. Овог пута, реализован је пројекат уређења паркинг простора који је планиран као привремено решење до почетка радова на реконструкцији и доградњи шабачке болнице.