Поклони за најмлађе пацијенте Опште болнице “Лаза К. Лазаревић” Шабац

Поводом ускршњих празника, професори и студенти Академије струковних студија Шабац-Одсека за медицинске и пословно-технолошке студије, са смера Здравствена нега, обрадовали су најмлађе пацијенте маштовито осмишљеним пакетићима.
Одељење педијатрије Опште болнице Шабац било је веселије место захваљујући идеји Слободанке Богдановић Васић и њених студената- будућих струковних медицинских сестара. Добра воља и пуно љубави према свом будућем позиву, инспирисала је студенте и њихову менторку да самостално организују и креативно осмисле садржај поклона. Уз договор са главном сестром Опште болнице Шабац Данијелом Ђурашковић и главном сестром Службе педијатрије Миленом Тадић, идеја да Ускрс деци, која празник проводе далеко од свог дома, остане у лепшем сећању је успешно реализована.
Сарадња Опште болнице „Др Лаза К. Лазаревић“ и Академије струковних студија Шабац континуирано траје од 2014. године на обострано задовољство.
Хвала